1 » O firmie2

Producenci

Kontakt

 • BESTMARKET
  ul. Ks. Wilczewskiego 67
  40-675 Katowice
  NIP: 634-019-52-24
 • E-mail:shop@bestmarket.eu
 • Telefon+48 504 018 016
  +48 509 197 317
  +48 32 2017880-9
 • Fax+48 32 2017886

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Ameri-Pol Trading Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w 40-675 Katowice, ul. Ks. Dr st. Wilczewskiego 67, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania do mnie ofert za pośrednictwem newslettera i potwierdzam, że zapoznałem / łam się z informacją o Administratorze i przetwarzaniu danych osobowych zawartych w Regulaminie i Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia zapisanie się do newslettera.

 

O firmie

Firma powstała w lutym 1992 r. jako polsko-amerykańskie joint venture.


W początkowej fazie swej działalności firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą wyrobów z metali nieżelaznych na rynek dalekowschodni ze szczególnym uwzględnieniem rynków Tajwanu oraz Chin.

W zakresie tej działalności współpracowaliśmy z takimi tuzami polskiej gospodarki jak: KGHM Polska Miedź S.A.Hutmen S.A.Impexmetal S.A. czy wreszcie HMN Szopienice S.A. 

Za działalność na tej niwie zostaliśmy mianowani w 2000 r. do tytułu Wybitny Polski Eksporter

Od 1995 roku firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż i wykonawstwo gotowych projektów z tworzywa solid surface o handlowej nazwie Top-Stone. Firma w tym czasie wykonała wiele prestiżowych realizacji chociażby dla sieci Mc Donalds.

Rok 2000 okazał się rokiem przełomowym. W tym roku firma zaczęła "łączyć" wprowadzając do swej oferty opaski zaciskowe i wyodrębniła w tym celu markę AKOA. Początkowo nasza oferta była oparta na dostawcach dalekowschodnich. Jednak już od kilku lat jesteśmy dystrybutorem renomowanego europejskiego producenta tj. włoskiej firmy Elematic

W roku 2005 poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne materiały, które pozwalają "łączyć" tj. kleje kontaktowe o nowatorskiej formule aplikacji. Nasze kleje to zwarty, samoistny system ciśnieniowy pozwalający na szybką i przyjemną pracę. Cieszą się one u naszych klientów dużym uznaniem. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji oferując całą gamę klejów kontaktowych w pojemnikach ciśnieniowych pod wspólną marką Spray-Kon oraz zapewniając stały dostęp do pomocy technicznej.

"Łączymy potrzeby naszych klientów" 

Przejdź do strony głównej